Firma mpur na rynku konstruowania oraz produkcji maszyn do wspomagania wylewania pianki poliuretanowej działa od 2006 roku.

Dzięki doświadczeniu zdobytemu przez kilkanaście lat obecności w branży pianki formowanej uzyskaliśmy stabilną pozycję na rynku. Zaufało nam szerokie grono współpracujących z nami firm.

Naszymi odbiorcami są zarówno duże zakłady przemysłowe jak i małe oraz średnie przedsiębiorstwa z terenu całej Europy. Współpracujemy z firmami działającymi w  branży meblowej, produkcji krzeseł i foteli, mat wibroizolacyjnych itd…

Wszystkie produkty oferowane przez naszą firmę są wykonane tak aby uprościć maksymalnie obsługę ale równocześnie podnieść bezpieczeństwo w użytkowaniu

Nasz doświadczony zespół pracowników pomoże przy doborze najlepszej oferty ściśle dopasowanej do Państwa potrzeb.

Dysponujemy wszystkimi maszynami potrzebnymi do wykonania zlecenia oraz własnym transportem

W gamie naszych produktów znajdą Państwo maszyny typu automaty (kasety) do zamykania form, formy do wylewu pianki poliuretanowej, transportery kołowe (karuzele) do przemieszczania automatów do zamykania form oraz różnego rodzaju pneumatyczne mechanizmy odpowietrzające formy, zamykające otwór wlewowy oraz mocujące stelaże do  zautomatyzowania procesu wylewania pianki.

Dostosowując się do potrzeb klienta, jesteśmy w stanie zaproponować optymalny system bazujący na najnowocześniejszych i sprawdzonych komponentach znanych producentów (Schneider-Electric, Moeller-EATON, ABB, BALLUFF, DataLogic, SMC). Tworzymy systemy sterowania do maszyn, linii produkcyjnych, aplikacji pozycjonujących, aplikacji wykorzystujących systemy wizyjne, również systemy zbierania danych oraz sterowania obiektami za pomocą komputerów PC, integrowanie w jednym systemie sterowników PLC, komputerów PC, czytników kodów oraz innych urządzeń w zależności od wymagań klienta. Oferujmy również montaż systemu sterowania i uruchomienie na mechanice/pneumatyce/hydraulice wykonanej przez klienta.